Novinky a události

Nová měřicí platforma ENA-NXG firmy ELCOM je postavena na modulární architektuře, umožňující kombinaci CPU modulu, a až 6-ti vstupních modulů do jednoho měřicího přístroje.

Více informací na stránce produktu

...

více...

Společnost ELCOM, a.s. bude prezentovat své produkty a služby na 26. Mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku ve dnech 20. 3. - 23. 3. 2018 v Brně.

více...

Brněnský mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední a východní Evropě. Ten 59. se uskutečnil společně s dalšími specializovanými veletrhy a stovkami doprovodných akcí.

Letošního MSV se zúčastnilo více než 1600 firem z 32 zemí světa. Nemohli zde chybět zejména ti, kteří udávají směr. Tedy světoznámé firmy, uznávaní odborníci, představitelé průmyslu

...
více...

Společnost ELCOM, a.s. bude prezentovat své produkty a služby na 25. Mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku ve dnech 21. 3. - 24. 3. 2017 v Brně.

více...

Brněnský mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední a východní Evropě. Ten 58. se uskutečnil společně s dalšími specializovanými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PLASTEX a PROFINTECH.

Společnost ELCOM, kterou vám chceme představit je nejen významným a vždy inovativním vystavovatelem, ale především lídrem ve svém oboru. Progresivnost a technickou

...
více...

Volné pracovní pozice zveřejňujeme také na www.jobdnes.cz

více...

Veletrh nejen pracovních příležitostí

více...

Navštivte naši expozici na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 3.10.- 7.10.2016, pavilon Z, stánek č. 30 v ElektroParku Elektrotechnické asociace ČR

více...

Desítky tisíc odborných návštěvníků, 600 vystavovatelů z 23 zemí, všichni hlavní lídři oboru a skvělá nálada.

Přesně tak vypadala největší elektrotechnická událost střední Evropy – veletrh AMPER 2016. Již z dálky viditelný modrobílý stánek společnosti ELCOM je stálou dominantou pavilonu P. Odbornou veřejnost zde zaujala především inovativní technologická řešení v oblasti Průmyslu 4.0, které ELCOM nabízí svým zákazníkům z různých technologických oborů.

více...

Společnost ELCOM, a.s. bude prezentovat své produkty a služby na 24. Mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku ve dnech 15. 3. - 18. 3. 2016 v Brně.

více...

Představujeme vám akciovou společnost ELCOM – významnou firmu poskytující velmi specializované služby v oblasti silnoproudé elektrotechniky, měřicí techniky a průmyslové automatizace.
Společnost ELCOM sídlí ve střední Evropě, v České republice, která je součástí Evropské unie.
Česká republika, jejímž hlavním městem je Praha, je technicky velmi vyspělý stát s bohatou kulturní a

...
více...

Společnost ELCOM, a.s. bude účastníkem konference PPP4.0 - Připraveno pro průmysl 4.0, která si klade za cíl seznámit zástupce průmyslových podniků s celou šíří iniciativy Průmysl 4.0, která není jen digitalizací průmyslové výroby, a ukázat možnosti posílení konkurenceschopnosti českých průmyslových výrobců při dodávkách jak globálním korporacím, tak i lokálním firmám.

Termín

...
více...

Valná hromada Svazu průmyslu a dopravy České republiky se tentokrát konala v hotelu Holiday Inn v Brně. Valná hromada byla místem zahájení oslav 25. výročí vzniku společnost ELCOM. O vyjádření jsme požádali také prezidenta Svazu průmyslu a dopravy inženýra Hanáka. Prioritním tématem jednání se stal Průmysl 4.0, který má ve své gesci inženýr Holoubek, člen představenstva Svazu průmyslu a

...
více...

Brněnský Mezinárodní strojírenský veletrh je téměř šedesát roků nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě a unikátní místo setkání desetitisíců strojařů z celého světa. Je to místo pro představení novinek a budoucnosti průmyslu.

Letošního 57. ročníku MSV se zúčastnily nejen stovky světoznámých firem z 32 zemí světa, ale také celá řada odborníků, významných hostů a

...
více...

ELCOM, a.s. v rámci elektroparku, který je součástí expozice Českomoravské elektrotechnické asociace bude vystavovat:

  • Zařízení pro měření momentu a sil přístrojových ovládacích prvku pro výrobní linky a testery
  • Měřicí přístroje pro měření v energetice
více...

ELCOM, a.s. se bude účastnit NIDays 2015 v Praze 15.10.2015 - Aquapalace Hotel Prague

více...

Veletrh AMPER je největším elektroveletrhem ve střední Evropě a významným místem setkání desetitisíců profesionálů a fandů z mnoha zemí. Mezinárodní rozměr veletrhu potvrdila také vysoká účast zahraničních vystavovatelů a návštěvníků.

Výrazný stánek společnosti ELCOM je stálou dominantou pavilonu P. Odbornou veřejnost zde zaujala především inovativní technologická řešení, která ELCOM nabízí svým zákazníkům z různých technických oborů.

více...

Společnost ELCOM, a.s. bude prezentovat své produkty a služby na 23. Mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku ve dnech 24. 3. - 27. 3. 2015 v Brně.

více...